agendaaktualnościUczestnik

XI Polski Zjazd Filozoficzny

Szanowni Państwo,

ze względu na zmiany strukturalne na uczelniach otrzymaliśmy wiele próśb o przedłużenie terminu rejestracji. W związku z tym uprzejmie informujemy, że Komitet Organizacyjny XI Polskiego Zjazdu Filozoficznego w odpowiedzi na prośby P.T. Uczestników przedłużył termin rejestracji i nadsyłania zgłoszeń w tegorocznej edycji Zjazdu do poniedziałku, 17 czerwca 2019 r.

Uprzejmie prosimy o przekazanie tej informacji Państwa Współpracownikom, Doktorantom i Studentom.

Serdecznie zapraszamy!

Rejestracja

One thought on “Do 17 czerwca 2019 został przedłużony termin rejestracji i nadsyłania abstraktów