VIII Ogólnopolski Konkurs Logiczny. Zaproszenie

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Ogólnopolskim Konkursie Logicznym.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i odbywa się corocznie w dwóch etapach. Pierwszy etap – szkolny – polega na rozwiązaniu testu nadesłanego przez Organizatorów Konkursu na adres szkoły, która zgłasza udział w Konkursie. Następnie prosimy o przesłanie na nasz adres wypełnionych testów i innych niezbędnych dokumentów. Po ich sprawdzeniu poinformujemy Państwa o wynikach I etapu.

Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w Finale VIII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego, który odbędzie się na KULu w dniu 23 kwietnia 2020 roku. Etap finałowy jest częścią LXII Tygodnia Filozoficznego organizowanego na Wydziale Filozofii KUL. Dla Laureatów przewidzieliśmy bardzo atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie Konkursu konkurslogiczny.kul.pl.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 28 lutego 2020 r. Serdecznie zapraszamy!