Polski Zjazd Filozoficzny

wrzesień, 2019

pon09wrz17:3018:30szczególnie polecamyCARAVANA BANDA17:30 - 18:30 Aula Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Gmach Główny KUL)

abstrakt

Taniec i głos flamenco Magdy Navarrete, Czeska Orkiestra Dęta, międzynarodowy skład wybitnych muzyków. Niesamowita energia i kunszt muzyczny.

Zespół założony przez Tomasa Prusa – jednego z wokalistów kultowego w Czechach zespołu Vltava i Magdę Navarrete – znaną w Polsce i Am. Płd. wokalistkę i tancerkę. Od ponad trzech lat zespół podbija publiczność w Czechach, na Słowacji, w Niemczech i w Polsce, a teraz także w Brazylii – producentem zespołu został sam Ale Siqueira – 5-krotny zdobywca grammy latino.

Zespół czerpie ze swoich korzeni odtwarzając niektóre z kurpiowskich melodii, ale także z regionu czeskich Moraw. W ich twórczości znajdują się także tradycyjne melodie z Rumunii, Albanii, Serbii, Hiszpanii, Portugalii. Zespół żongluje stylami, rytmami, melodiami i językami. To prawdziwe widowisko muzyczne dla wszystkich zmysłów. No i głos oraz taniec Magdy Navarrete. Z jednej strony śpiewa aksamitne bolera, z drugiej przeszywające nuty flamenco, wydobywa z siebie wiele różnych głosów.

Magda Navarrete – voc, taniec
Tomas Prusa – arranżacje, sax, voc
Andrzej Lewocki – gitara, oud, cajón
Jiri Genrt – tuba
Jakub Masek – euphonium
Vaclav Kalenda – trompet
Mateusz Sieradzan – tapan, cajón, darabuka

Absolutna petarda energetyczna, ale też dużo wyczucia muzycznego!

Dla Uczestników Zjazdu wstęp wolny!

 

dzień i godzina

(Poniedziałek) 17:30 - 18:30

sala

Aula Stefana Kardynała Wyszyńskiego (Gmach Główny KUL)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Font Resize
Contrast
X